Mezoterapi – PRP

Mezoterapi, tıbbi bir uygulama olup özellikle estetik amaçlarla kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde, cilt altına çok küçük iğnelerle vitaminler, mineraller, amino asitler, hyaluronik asit, enzimler ve diğer aktif maddeler gibi çeşitli besleyici veya tedavi edici maddeleri enjekte ederiz. Cilt gençleştirme, selülit tedavisi, saç dökülmesi tedavisi, lekeler ve diğer cilt sorunlarının iyileştirilmesi için kullanırız.

Temel prensip, enjekte edilen bu aktif maddelerin problemleri hedef alması ve doğrudan tedavi etmesidir. Bu işlem, yüzeysel bir cilt uygulamasından farklıdır çünkü etkili maddeler doğrudan problemin olduğu bölgeye ulaşır.

PRP, hastanın kendi kanından alınan elde edilen trombosit zengin plazmanın vücuda geri enjekte edilmesi işlemidir. Cilt gençleştirme, yara iyileşmesi, saç dökülmesi gibi alanlarda kullandığımız bir mezoterapi yöntemidir.

Sizi rahatsız eden cilt problemlerinizden, cildinizin ihtiyacına göre belirleyeceğimiz mezoterapi yöntemleriyle kurtulabilirsiniz. Tüm sorularınız için +90 516 16 40 500 numaralı ücretsiz danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.