HAKKIMDA

1977 yılında Antakya’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve liseyi Antakya’da okudum. 2002 yılında İstanbul Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 

      Genel cerrahi ihtisasımı 2008 yılında İstanbul Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım. Sırasıyla İstanbul Tuzla Deniz Harp Okulu ve Kastamonu İnebolu Devlet Hastanesi’nde çalıştım.

      Yaklaşık 5 yıl İzmir ve İstanbul’da özel sektörde çalıştım. 2015 yılında devlete geri döndüm ve 2020 yılına kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği’nde çalıştım. 

       Halen serbest olarak Bursa’da çalışmaya devam etmekteyim. Günümüzün en ileri teknolojik imkanları ve donanımıyla; 

– Lazerle yapılan hemoroid, perianal fistül, fissür gibi anal bölge hastalıkları ve kıl dönmesi (pilonidal sinüs) operasyonları, 

– Deri kanseri, ben, yağ bezesi, lipom, kist, tırnak operasyonları, 

– Meme kanseri/kitleleri operasyonları,

– Laparoskopik (kapalı) yöntemle yapılan obezite (tüp mide, gastrik by-pass), mide kanseri, kalın bağırsak (kolon)/rektum kanseri, pankreas kanseri, safra kesesi taşı ve kasık/göbek fıtığı operasyonları,

– Endoskopik girişimler (gastroskopi, kolonoskopi, mide botoksu, mide balonu),

– Guatr/tiroit kanseri operasyonları,  

– Mezoterapi, PRP uygulamaları, sık yapılan uygulamalarımızdandır.

      Evliyim ve iki kız çocuğu babasıyım. Mesleki uğraşlarım haricinde, gençlik yıllarımdan bu yana biriktirdiğim güftelerimi bestelerim ve şarkılarımı çalıp söylerim. Ulu Önder’in “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” ilkesiyle düzenli olarak spor yaparım. 

      Tüm sevgilerin temelinde doğa sevgisinin olduğuna inanıyorum.    

      Sağlıklı ve sevgi dolu günlerde görüşmek üzere…